Ο γιος του Βαγγέλη Μαρινάκη, Μιλτιάδης είναι παθιασμένος με τον Ολυμπιακό, όπως και ο πατέρας του.
Ο 25χρονος γιος του ισχυρού άνδρα του Ολυμπιακού είναι «μεθυσμένος» με τη θρυλική νίκη της ομάδας του επί της Φιορεντίνα που της χάρισε το βαρύτιμο τρόπαιο του Conference League.
Έτσι την Πέμπτη ο Μιλτιάδης Μαρινάκης «χτύπησε» τατουάζ στο πόδι του το τρόπαιο του Conference League μαζί με την ημερομηνία 29/05/2024. Το τατουάζ έγραφε συγκεκριμένα: «Olympiacos, champions 2024».
Ο tattoo artist Raiden Division, ανάρτησε βίντεο στο instagram, γράφοντας στη λεζάντα: «Σε ευχαριστώ πολύ για την τιμή! Το πρώτο τατουάζ για το CONFERENCE LEAGUE».
Δείτε ΒΙΝΤΕΟ: