"Χορταστικό" 2-2 για Πανιώνιο και Ατρόμητο [video]

panionatromtios

Το καλύτερο παιχνίδι της αγωνιστικής έγινε στη Νέα Σμύρνη με τον Πανιώνιο και τον Ατρόμητο να φεύγουν με έναν βαθμό από το γήπεδο μετά το μεταξύ τους 2-2.
Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν νωρίς με τον Ναπολεόνι, όμως στο 32' ο Πανιώνιος κέρδισε πέναλτι, αποβολή του Κοντέ που το έκανε και ισοφάρισε με τον Κολοβό σε 1-1.
Ο Ατρόμητος αν και με παίκτη λιγότερο πήγε στα αποδυτήρια προηγούμενος με δεύτερο προσωπικό γκολ του Ναπολεόνι και στο πρώτο κιόλας λεπτό του δεύτερου ημιχρόνου, πάλι ο Κολοβός ισοφάρισε σε 2-2.
Αυτό ήταν και το τελικό σκορ αν και στη συνέχεια χάθηκαν σημαντικές ευκαιρίες κυρίως από τον Πανιώνιο.