Ισοπαλία 1-1 για Πανθρακικό και Ατρόμητο

panthrakikatromitos

Ουδείς έφυγε ευχαριστημένος από το γήπεδο της Κομοτηνής, αφού ο ένας βαθμός δεν... αρκεί σε Πανθρακικό και Ατρόμητο. Οι δύο ομάδες αναδείχτηκαν ισόπαλες με 1-1 και έτσι ο μεν Πανθρακικός έμεινε στη ζώνη του υποβιβασμού, ο δε Ατρόμηρος υποχώρησε κι άλλο από τθς θέσεις που οδηγούν στα πλέι οφ.

Ο Πανθρακικός προηγήθηκε με εύστοχο πέναλτι του Ιγκόρ, φάση που προκάλεσε και την αποβολή του προπονητή του Ατρόμητου, Σα Πίντο, λόγω διαμαρτυρίας.

Ο Ατρόμητος ισοφάρισε με τον Παπάζογλου κι έχασε μεγάλη ευκαιρία στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων για να πάρει τη νίκη με τον Ναπολεόνι.