Εύκολα ο Ατρόμητος τον Πανθρακικό [video]

atromitospaokpanigiriko

Ο Ατρόμητος επέτρεψε στις επιτυχίες, μετά την ήττα στην Τρίπολη και με το εύκολο 2-0 επί του Πανθρακικού διατήρησε ζωντανές τις ελπίδες του να προλάβει τις θέσεις που οδηγούν στα πλέι οφ του πρωταθλήματος. Η ομάδα του Νίκου Νιόπλια ήταν πολύ ανώτερη από τον αντίπαλό της και εξασφάλισε τη νίκη από το πρώτο ημίχρονο, όταν και πέτυχε και τα δύο γκολ. Το πρώτο ήταν εντυπωσιακό με μακρινό σουτ του Μαρσελίνιο και το δεύτερο ήρθε στο τελευταίο λεπτό του ημιχρόνου με τον Ούμπιδες.

Ο Πανθρακικός δεν κατάφερε να πάρει κάτι καλό από αυτή την έξοδό του και παραμένει σε πολύ δύσκολη θέση σε ό,τι αφορά την παραμονή του στην κατηγορία.