Διεκόπη το Ξάνθη-Λεβαδειακός λόγω κακοκαιρίας

Μόνο για 23 λεπτά παίχτηκε ποδόσφαιρο στο Ξάνθη-Λεβαδειακός, αφού οι ισχυροί άνεμοι που έπνεαν στα Πηγάδια δεν επέτρεψαν τη συνέχισή του.

Ο διαιτητής Παπαδόπουλος αποφάσισε να διακόψει το ματς καθώς ο αέρας δυσκόλευε τις προσπάθειες των ποδοσφαιριστών των δύο ομάδων.

Ο αγώνας θα συνεχιστεί αύριο την ίδια ώρα (16:00) και από το 23ο λεπτό, με τον ρέφερι της αναμέτρησης να ενημερώνει τους αρχηγούς των δύο ομάδων στα αποδυτήρια για την οριστική απόφασή του.

Ανακοινώνεται ότι ο διαιτητής του αγώνα ΞΑΝΘΗ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ κ. Παπαδόπουλος αποφάσισε τη διακοπή του, λόγω έντονων καιρικών φαινομένων.